ترجمه چینی به عنوان زبانی که در جهان بیشترین جمعیت را دارد در هر موضوعی در دارالترجمه چینی پارسیس انجام خواهد شد

آشنایی بیشتر با خدمات ترجمه چینی

کشور چین از جمله کشور های پیشرو در صنعت , نرخ جمعیتی در جهان حکم یک رهبر را ایفا میکند , چین امروزه به عنوان یک بازار تاثیر گذار برای شرکت های تجاری دولتی و شخصی به دنبال  جذب  مخاطبین بیشتر در سراسر جهان است .

یکی از سریع ترین راه های  دستیابی موثر به بازار چین استفاده از متخصصانی است که فرهنگ و زبان چینی را درک کرده و همراه شما باشند لذا خدمات ترجمه چینی  در موضوعات مختلفی قابل ارائه خواهد بود که به ترتیب آن ها را نام خواهیم برد .

اهمیت ترجمه بومی چینی

امروزه بیشتر ترجمه های کار ساز و موفق ترجمه بومی خواهد بود , زبان چینی چه به صورت نوشتاری و چه به صورت گفتاری دارای چندین لایه است .

زبان چینی از دو شکل مختلف تشکیل شده است که شامل چینی ساده و چینی سنتی می باشد

به عنوان مثال ، چین و تایوان دارای زبان اصلی و مشترکی است که در هر دو کشور صحبت می شود نام این زبان ماندارین است , با این حال شکل سنتی زبان چینی عمدتا تنها در کشور تایوان استفاده می شود در حالی که شکل ساده زبان چینی در کشور چین مورد استفاده قرار میگیرد .

به همین دلیل اهمیت ترجمه بومی زبان چینی برای مشتریان و مخاطبان هدف از اولویت اصلی خواهد بود .

وجود گویش های مختلف زبانی و فرم های نوشتاری مختلف در هر منطقه از چین محلی سازی زبان و اسناد شما بهترین راهکار است .

چینی مجموعه پیچیده ای از گویش ها را در بر می گیرد. برای اینکه قادر به جذب چنین مخاطبان بالقوه بزرگی باشید ، مهم است که به کیفیت متن ترجمه شده خود اطمینان داشته باشید. ما خدمات ترجمه حرفه ای و قابل اعتماد ترجمه چینی را متناسب با مخاطبان شما ارائه می دهیم.

ترجمه رسمی چینی

ترجمه های رسمی زبان چینی با ضمانت 100 در 100 توسط دارالترجمه چینی انجام میشود ما با استفاده از مترجم رسمی و قسم خورده در زبان چینی قادریم اسناد رسمی  و مدارک هویتی شما را که مورد قبول دستگاه های دولتی و سازمان های غیر انتفاعی هستند را ترجمه رسمی نماییم