زبان آلمانی یکی از معروفترین زبانهای دنیا است. این معروفیت به ویژه در کشور های انگلیسی زبان بسیار خودنمایی میکند .

تیم دارالترجمه پارسیس از مترجمان نخبه آلمانی / انگلیسی تشکیل شده که در دارالترجمه آلمانی شامل مترجمانی است که زبان مادری آن ها آلمانی می باشند .

ترجمه آلمانی 

ترجمه زبان آلمانی آنطور که به نظر می رسد آسان نخواهد بود , مترجمان آلمانی پارسیس مطمئنا باید در هر دو زبان حداقل فارسی و آلمانی مسلط باشند .

 

اما بخش اصلی این است که ترجمه دقیق  توسط مترجمان  در سطح حرفه ای انجام خواهد شد . به عبارت دیگر شما باید موضوع مورد نظرتان را بدانید!


به همین دلیل، به عنوان یک دارالترجمه ، ما مترجمانی را می پذیریم که بیش  از یک استاد زبان بوده و آنها غرق در زبان مادری خود هستند .


 مترجمین آلمانی ما نیز در موضوعات مانند کسب و کار، پزشکی، قانون، و فیزیک مهارت دارند. مطمئن باشید که متن شما محلی و حرفه ای خواهد بود.


زبان آلمانی به طور گسترده ای در بسیاری از کشورهای جهان مورد استفاده قرار می گیرد. ترجمه به این زبان می تواند بسیاری از درها را برای فرصت های کسب و کار بی شماری باز کند.

 با این حال، مهم است که به یاد داشته باشید که زبان آلمانی ، به دلیل جایگاه ویزه ای که در همکاری های اقتصادی بین کشور آلمانی و کشورهای دیگر وجود دارد در اولویت خواهد بود .


در اینجا وقتی محلی سازی وارد امور ترجمه  می شود. بهر این معنی است که در ترجمه تخصصی آلمانی همانطور که قبلا هم بیان شده لهجه ها و اصطلاحات خاصی نیز به کار می رود .

 برای به رسمیت شناختن در بازار، شما باید متن خود را با طعم هر کشور سازگار کنید تا بیشترین مزایا را به دست آورید.


ما کارشناسان بسیاری برای ترجمه آلمانی به کار گرفته ایم . از این رو همیشه می توانیم مناسب ترین فرد را برای رسیدگی به سند خود انتخاب کنیم. ما همیشه گویش و دامنه حرفه ای متن را در نظر می گیریم. مترجم نخبه  به طور کامل موضوع ترجمه، تفاوت های فرهنگی و گویش را درک می کند.


امروزه تقاضا برای ترجمه های آلمانی به سرعت در حال افزایش است. کشورهای بسیاری وجود دارند که زبان اصلی آنها آلمانی هستند و بیشتر و بیشتر این امر در رونق کسب و کار وارد شده است. در صورتی که ترجمه آلمانی را از ما بخواهید این را بدانید شما محتوایی دارید که در بیش از 400 میلیون نفر قابل فهم خواهد بود .


برای خدمات ترجمه آلمانی استثنایی، به دنبال ابزار های ترجمه آنلاین نباشید . ما از شبکه ای با بیش از 38 مترجم نخبه زبان آلمانی تا به امروز استفاده می کنیم ما برخی از این مترجمین را از بخش استخدام مترجم جذب نموده ایم .


 مترجمان آلمانی ما , ترجمه متون و ترجمه مقاله شما را  با کیفیت بالا را در زمان و بودجه مورد نظرتان ارائه میدهند .

پارسیس برای ترجمه آلمانی شما حیطه خدماتی مختلفی دارد , از جمله این خدمات زبان آلمانی ما عبارتند از :

 ترجمه سند آلمانی

تفسیر همزمان آلمانی

اعتبار زبانی آلمانی

تفسیر پیوندی آلمانی

رونویسی آلمانی

نگارش و گرافیک آلمان

Voiceovers آلمانی و زیرنویس

راهکارهای کارکنان آلمانی

بازاریابی چند فرهنگی آلمان

مدیریت اسناد آلمان

خدمات رسوب آلمان

خدمات اتاق مجازی آلمان

پشتیبانی آموزش الکترونیکی آلمانی

این موارد از جمله خدمات ترجمه آلمانی پارسیس را تشکیل خواهد داد.

 

 Parsistrans.com  به  عنوان یکی از بزرگترین شرکتهای ترجمه آلمانی در سراسر کشور ، راهکارهای ترجمه آلمانی تخصصی و خدمات مرتبط با آن را به  بسیاری از مشتریان و  صنایع ارائه می دهد.

اگر شما نیاز به ترجمه سند به زبان آلمانی دارید، دارالترجمه آلمانی انتخاب شماست. ما به سختی کار کرده ایم تا بهترین مترجمین آلمانی را با بالاترین سطح دانش و تبحر این زبان جمع آوری کنیم و انتخاب کنیم. آنها با آگاهی کامل از تمام تفاوت های ظاهری زبان اصلی به زبان آلمانی ترجمه میکنند. سپس خروجی آنها توسط ویرایشگران محلی بومی بر اساس استانداردهای ترجمه ویرایش و اصلاح می شود.

 به دنبال این رویه ها، که از سال 1384 هجری شمسی مورد آزمایش و بررسی قرار گرفته، ما اطمینان می دهیم که ترجمه های آلمانی ما به زبان آلمانی به صورت کاملا دقیق به همراه بازبینی می باشد.

مترجمین آلمانی با تجربه ما پروژه های  خود را به سرعت و به طرز ماهرانه ترجمه می کنند تا شما بتوانید از آن برای کمک به مشتریان خود  در درک بازار به مصرف کنندگان بیشتر و یا حتی دسترسی به سخنرانان آلمانی در سراسر جهان استفاده کنید.

مترجمان آلمانی ما صرفا مترجم کتبی نیستند و نخواهند بود آنها ترجمه همزمان را نیز به عنوان مترجم شفاهی آلمانی انجام می دهند آنها همواره در کنار شما خواهند بود .